News

Estrel Berlijn met CONOFLAT veredeld

In het grootste hotel van Duitsland opteerde men bewust niet voor doorlopend betegelde douches, maar voor een optisch highlight van Kaldewei – zo krijgt luxe een nieuwe dimensie.

Met 1.125 kamers en suites is het Estrel Duitsland’s grootste en één van de meest luxueuze hotels van de republiek.  Het interieurarchitectenbureau Brandherm+Krumrey hechtte bij de vernieuwing van de logeerkamers en suites veel belang aan de symbiose van design met kwaliteit.

Aan de zone van de badkamers van het hotel werd veel aandacht geschonken – zo vernieuwde men de juniorsuites compleet en rustte men ze exclusief met wit changerende mozaïekstenen en mokkabruine tegels uit. Optisch highlight: de bodemvlakke Kaldewei douche CONOFLAT in mat poolwit uit de Coordinated Colours Collection.  CONOFLAT verenigt zowel elegante vormgeving als functionele aspecten en past zich stijlvol aan de badkamerarchitectuur aan. Met name het extreem vlakke design van de douchebak verzet op indrukwekkende wijze de bakens en werd door de Raad voor Vormgeving/German Design Council met de interior innovation award 2011 en tevens met de Label Best of Best 2011 onderscheiden.

Meer over de douche CONOFLAT kunt u hier vernemen.

Over nog andere Kaldewei-hotelreferenties informeren wij u hier.